Vitajte

V SRDCI NÍZKYCH TATIER

Apartmány stvorené pre vás

Viac info

Vítame Vás v  PAVČINEJ LEHOTE
...

o nás

Najkrajšie okolie na Slovensku

Obec Pavčina Lehota je najbližšia obec k zimnému lyžiarskemu stredisku Jasná ( 9km ) ako aj na turistiku v Nízkych Tatrách. Demänovské jaskyne ( Slobody, Ľadová ) sú vzdialené len 4 km. Počas sezóny k dispozícií skibus alebo aqubus.
V zime aj v lete je k dispozícií Tatralandia ( 10 km ), GINO PARADISE Bešeňová (22km). Na väčšinu atrakcií Vám poskytneme zľavy, u nás si so zľavou kúpite vstupenky , skipas cez GOPASS.  Apartmány Nízke Tatry sa nachádzajú za záchytným parkoviskom Demänovskej doliny na okraji obce Pavčina Lehota, ktorá leží na severnom úpätí Nízkych Tatier pri vstupe do Demänovskej doliny. Pavčina Lehota je vhodná na letnú, zimnú dovolenku a počas celého roka.

V obci je lyžiarsky areál Žiarce, letná horská bobová dráha, kvalitné lyžiarske bežecké trate v celkovej dĺžke 22 km. V zime prírodne klzisko vzdialené 350 m. V okolí sú vhodné hubarske podmienky, cyklistické trasy pre náročných aj amatérov a 11 km náučného chodníka.

Čítať viac

Naše Skvelé izby
Vyberte si z naších skvelých 3-hviezdičkových apartmánov, v ktorých sa budete cítiť ako doma...

...

Jednoizbový apartmán

Nachádza sa na prízemí s vlastným vchodom, predsieňou, spoločenskou miestnosťou, kuchyňou, kúpeľňou, izbou s 3 lôžkami a možnosťou prístelky. V apartmáne sa nachádza rádio, TV + SAT, trezor a Wi-Fi.

Objednať hneď
...

Dvojizbový apartmán

Nachádza sa na 1.poschodí so samostatným vchodom, spoločenskou miestnosťou, kuchyňou, kúpeľňou a 2x izbou každá s 3 lôžkami. V apartmáne sa nachádza rádio, TV + SAT, trezor a Wi-Fi.

Objednať hneď
...

Dvojizbový mezonetový  apartmán 

Nachádza sa na prízemí so samostatným vchodom, vlastnou  kuchyňou a kúpeľňou s 2x izba s 2x lôžko + 2x matrac  na podlahe v podkroví.   TV + SAT, trezor a Wi-Fi.

Objednať hneď

Zábava

K dispozícii ku všetkým ubytovacím jednotkám je spoločenská miestnosť s wifi pripojením na internet.

Detské ihrisko

Detské ihrisko s pieskoviskom poteší nie len deti, ale aj dospelých - konečne si na chvíľu oddýchnu. 

Parkovanie

Parkovanie pre naších hostí je samozrejme zadarmo a vozidlo máte pod vlastným dohľadom.

Recenzie
Pozrite si hodnotenia naších hostí...

Kontaktujte nás
Informácie

 • Adresa
  Pavčina Lehota 11, Lipt. Mikuláš, SLOVAKIA
 • telefón
  +421 905 518 682
 • Email
  info@apartmanynizketatry.sk
  scasny@pavcina-lehota.sk